- Datum
- 20.4.2024.
- Početna CIJENA
- 379.301,97
- Predmet aukcije
- fe6ff825-7e04-49f3-aa2c-797a21a08439
- Mjesto
- 3354ae9e-1c08-4527-ba1a-7dab327fab01
Sažetak
Tekst
CRNA GORA JUSMŠ Vuksan Đukić Broj: 1386 Mojkovac, 27.08.2019.godine Na osnovu člana 30. i 31. Uredbe o prodaji i davanju u zakup stvari u državnoj imovini (SI.list CG br.44/10) i saglasnosti Vlade Crne Gore , broj 07-2415 od 27.juna 2019.godine , Školski odbor JUSMŠ Vuksan Đukić raspisuje JAVNI POZIV Za prikupljanje ponuda o Davanje u zakup fiskulturne sale Naziv zakupodavca: JUSMŠ Vuksan Đukić, ul Vuka Karađžića, bb Mojkovac Opis nepokretnosti: Fiskulturna sala upisana u list nepokretnosti br.576 KO Mojkovac. Minimalni iznos zakupnine je: -15€ po satu za NVO i građane - 5 € po satu za škole sporta i dječje klubove - 30 € mjesečno za teretanu i spravarnicu Fiskulturna sala se izdaje na period od godinu dana. Zakupnina će se plaćati na mjesečnom nivou. Fiskulturna sala se isključivo izdaje u svrhu sportsko-rekreativnih aktivnosti. Fiskulturna sala se daje u zakup putem prikupljanja ponuda u zatvorenim kovertama. Rok za podnošenje ponuda je 8 dana od dana objavljivanja JAVNOG POZIVA na adresu JU SMŠ Vuksan Đukić ul Vuka Karađžića, bb Mojkovac. Otvaranje ponuda će se obaviti 9.septembra 2019.godi-ne sa početkom u 1200 časova u prostorijama škole. Sa školama sporta i dječjim klubovima, NVO-organiza-cijama i građanima biće zaključen Ugovor o zakupu. |